نمایندگی فروش کراتین مو در تهران

نمایندگی فروش کراتین مو در تهران
نمایندگی فروش کراتین مو در تهران

نمایندگی فروش کراتین کیور این بهترین مارک کراتین مو در تهران در منطقه الهیه تهران واقع شده است و برای خرید کراتین مو در تهران به نمایندگی فروش ما و با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

نمایندگی فروش مواد کراتین مو در تهران ، الهیه ، عطاری مقدم ، مجتمع فرشته ، ساختمان سوم جنوبی واقع شده است.

کراتین کیور بهترین و عالی ترین مواد کراتینه مو برزیلی می باشد و این کراتین مو کاملا ارگانیک و طبیعی و بدون هیچ مواد شیمیایی می باشد.

پس اگر به دنبال نمایندگی فروش مواد کراتین مو در تهران هستید که فاقد مواد شیمیایی باشد به قسمت محصولات کراتین کیور و فروشگاه ما مراجعه نماید و خرید خود را انجام دهید.

همچنین جهت خرید عمده ای و بهره مندی از تخفیفات ویژه با نمایندگی فروش کراتین مو ما در تماس باشید.

.

50 22 60 22 – 021 

  97 55 222 0919   

49 007 59 0919

کراتینه مو چیست

در حال حاضر و در عصرکنونی نام کراتینه مو را بسیار شنیده اید، در اصل به شکل خلاصه کراتینه مو را می توان این گونه بیان نمود:

از درمان موهای آسیب دیده که سبب صافی و ابریشمی شدن موها می گردد. این معرفی بدیهی از کراتینه مو است.

حال می بایست به شما کاربران بیان کنیم که اصلا کراتینه مو چیست و به چه معناست ؟

کراتین به شکل ذاتی در مو آدمی و حیوانات موجود است. در اصل ماده کراتین که با فرایند کراتینه مو به موها افزوده می گردد ماده ای می باشد که سبب نرمی و ابریشمی شدن موها می گردد.

هر چقدر مقدار کراتین موجود در موهای انسان بالاتر برود ، موها صاف تر و ابریشمی تر خواهد شد و هر چقدر این مقدار کمتر گردد موها وز و فرتر خواهد بود.

تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید تا شما کاربران گرامی را با کراتینه کردن مو و اینکه کراتینه چگونه عمل می کند بیشتر آشنا کنیم.

کراتینه مو چگونه عمل می کند

احتمالا برای تعداد زیادی از شما کاربران گرامی این سوال پیش می آید که کراتینه مو چطور فرایندی است و چطور عمل می کند.

به شکل اجمالی می شود گفت که عمل کراتینه مو ، به یاری یک دسته از فرآیندها مواد کراتین را به موها افزوده می شود  و این ماده گیاهی و طبیعی می باشد.

که سبب ترمیم و احیا موهای آسیب دیده کاربران و همچنین احیا و ابریشمی شدن موهای کاربران گرامی می گردد.

همان گونه که در بخش نخست مقاله بیان نمودیم کراتینه مو با افزودن ماده کراتین به موها سبب بهتر شدن حالت کلی مو ، رفع آسیب های موها ، احیا و ابریشمی شدن آنها می گردد.

می بایست در نظر داشته باشیم که انجام دادن فرایند کراتینه مو نیاز بسیاری به تجربه و تخصص چند ساله داشته است تا بهترین نتیجه از کراتینه حاصل شود.

بعد از انجام آن در منزل یا به وسیله ای دوستان و افراد کم تجربه جدا بپرهیزید و به منظور انجام دادن کراتینه مو به آرایشگاه کراتینه مو مراجعه نماید.

مهمترین نکته در کراتینه کردن موها انتخاب و خرید مواد کراتین مو با کیفیت و صد در صد گیاهی می باشد که این مواد کراتین مو برزیلی را می توانید از وب سایت ما خرید کنید.

بهترین مواد کراتینه مو 

مواد کراتینه مو از آن بخش مباحثی است که ساعت ها جای حرف و سخن دارد.

بهترین مواد کراتینه مو را از کراتین کیور بخواهید ما بهترین مواد کراتین مو برزیلی را به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رسانیم.

برترین و عالی ترین فروشگاه کراتین مو یعنی کراتین مو را برای خرید مواد کراتین مو خود انتخاب کنید و با انتخاب ما می توانید بهترین نتیجه را از کراتینه کردن موهای خود ببرید.

کراتین کیور یک کراتین مو منحصر به فرد است که شما عزیزان می توانید به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن این کراتینه مو را از ما خرید کنید و با استفاده از آن بهترین نتیجه را از کراتینه کردن موهای خود ببرید.

سعی کنید در هنگام خرید مواد کراتینه مو از نمایندگی فروش کراتین مو و مراکز فروش معتبر خرید کنید و از خرید از مراکز نامعتبر خودداری نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید و استعلام قیمت کراتین مو با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید.

چرا پس از کراتین مو صاف نمی شود

کراتین مو در عصر کنونی یکی از مرسوم ترین شیوه ها برای صاف نمودن و درمان موهای آسیب دیده است.

یک سوال مهم چرا پس از کراتینه کردن موها صاف نمی شود ؟

این سوالی می باشد که امکان دارد در زمان تحقیق در حیطه کراتین مو با آن رو به رو شویم.

کراتین کیور در این مقاله سعی دارد تا کاربران گرامی را با کراتین مو بهتر و بیشتر آشنا نماید و همچنین به این سوال مهم پاسخ خواهیم داد.

به صورت کلی می توان بیان کنیم که کراتین مو نیاز به تخصص و مهارت مخصوص دارد ، نمی بایست به وسیله ای اشخاص بی تجربه و غیر متخصص صورت پذیرد و شیوه اجرای آن گام به گام و طبق قاعده می بایست صورت پذیرد تا نتیجه فوق العاده عالی حاصل گردد.

در نتیجه ما را تا انهای مقاله همراهی نماید تا به سوالات که در ذهن شماست پاسخ واضح و روشن دهیم.

رعایت کردن قرنطینه بعد از کراتین مو

در حال حاضر مواد و محول های متعددی به منظورکراتینه کردن مو در بازارهای داخلی موجود است. که هر کدام از آن ها راه و روش اجرای خاص خود را دارند و با همدیگر تماما مختلف است.

بعضی از این مواد کراتین مو دارای قرنطینه می باشند و بعضی دیگر نیز بدون قرنطینه می باشند.

رعایت نکردن بعضی موارد طی قرنطینه می تواند یکی از عوامل هایی باشد که شما نتیجه کافی از کراتین مو نگیرید.

به عنوان نمونه یکی از موردهایی که در دوران قرنطینه خیلی خیلی مهم است و الزاما می بایست رعایت گردد.

خیس نشدن سر و موی کراتین شده در دوران قرنطینه است و به هیچ عنوان نباید آب با موها تماس داشته باشد. این مورد می تواند سبب آن شود که نتیجه کار کراتین مو شما کاملا خراب گردد.

یا ممکن است بعضی از اشخاصی که موهای خود را کراتینه کرده اند و تجربه کافی و لازم را در این خصوص نداردندنکات قرنطینه را رعایت نکنند و موهایشان با آب تماس داشته باشد که باعث می شود نتیجه مطلوب از کراتینه حاصل نشود.

جهت کس اطلاعات بیشتر به مقاله آموزش کراتینه مو در منزل ما مراجعه نماید و با آگاهی کامل از کراتینه کردن موهای خود لذت ببرید.

قرنطینه کراتین مو چیست

احتمالا این سوال برای کاربران کراتین مو پیش آمده است که اصلا قرنطینه کراتین مو به چه معناست ؟

بگذارید برای شما 1 مثال بزنیم، قرنطینه 3 روزه بدان معناست تا 72 ساعت شما می بایست موارد مهمی را رعایت کنید.

از جمله آنها می شود به جلوگیری از خیس و تر شدن موها ، جلوگیری از عرق کردن زیاد کف سر ، به هیچ عنوان حمام نرفتن ، با کش نبستن موها و … پس از گذشت 3روز یا همان 72 ساعت شما می توانید به حالت عادی با موهای خود برخورد نمایید.

 

خرید کراتین مو اصل

 خرید کراتین مو
خرید کراتین مو

با انتخاب کراتین کیور بهترین خرید کراتین مو اصل را برای خود رقم بزنید ما عالی ترین و با کیفیت ترین مواد کراتین مو برزیلی و کاملا گیاهی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

خریدی ارزان قیمت و در عین حال بسیار با کفیت را برای خود رقم بزنید و از خرید خود نهایت لذت را ببرید.

توجه داشته باشید که در هنگام خرید و انتخاب مواد کراتین مو دقت لازم را داشته باشید چرا که با خرید مواد کراتین با کیفیت می توانید بهترین نتیجه را از کراتینه نمودن موهای خود ببرید.

انواع و اقسام بسیار مختلفی از مواد کراتین مو برزیلی ، امریکایی و … در بازارهای داخلی موجود می باشد.

اغلب مواد کراتین مو دارای ترکیبات شیمایی خطرناکی هستند که با خرید و استفاده این کواد کراتین صدمات جبران ناپذیری به موهایمان وارد خواهیم کرد.

در نتیجه در هنگام خرید مواد کراتین مو نهایت دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید که با کیفیت ترین نوع مواد کراتین مو را برای خود انتخاب و خرید نماید.

خرید کراتین مو اصل
خرید کراتین مو اصل

خرید مواد کراتینه مو

خرید مواد کراتینه مو
خرید مواد کراتینه مو

با انتخاب بهترین مارک مواد کراتینه مو می توانید با کیفیت ترین خرید مواد کراتینه مو را انجام دهید و در نتیجه با کراتینه کردن مو های خود به عالی ترین نتیجه از کراتین مو برسید.

در صورتی قصد خرید کراتین مو را دارید، بایستی اطلاعات کافی در خصوص نوع، کالا، کاربرد و…. داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع کراتین مو را خریداری نمائید.

در جستجوی خرید کراتین مو فقط ارزان نباشید، به دلیل آن که در حالتی که تنها به قیمت کراتین مو
دقت کنید و کیفیت و جنس این کراتین مورا در نظر نگیرید، ممکن است سلامت مو‌های خود را فدای خرید کراتین مو ارزان کنید.

خرید مواد کراتینه مو که اصل نمی باشد باعث صدماتی به موها می گردد مثلا مبتلا ریزش شدید مو‌ها شوید.

در نتجه صرف نظر از قیمت کراتین مو  بسیار به اصل و گیاهی بودن کراتین مو و بهترین مواد کراتینه مو توجه فرمایید.

انواع کراتین مو 

خرید مواد کراتینه مو
خرید مواد کراتینه مو

مواد کراتین مو در گونه های و برند‌های متعددی موجود هستند که از معروفترین آن ها می‌توان به کراتین کیور ، کراتین برزیلی ، کراتین آمریکایی و غیره اشاره کرد.

درصورتی که مصرف‌کننده جز هستید و قصد خرید کراتینه مو را دارید و میخواهید صرفا مو‌های خود را کراتینه فرمایید.

عالی است که از خرید پک بی نقص کراتین مو صرف نظر فرمائید. به دلیل آنکه کراتین مو اغلب در بسته های 1000 میل موجود است و این مقدار از کراتین مو برای مو‌های سه الی چهار نفر کافی می باشد.

خرید کراتین مو 100 میل برای افرادی که قصد دارند تنها مو‌های خود را کراتینه کنند مناسب هست.

به دلیل آن که نگهداری کراتینه مو در خانه و برای مقطع طولانی سبب فاسد شدن و از دست دادن خاصیت این مواد می شود.

در صورتی‌ که می خواهید مو‌های خود را کراتینه فرمائید، باید اشکال مختلف کراتین مو و برند‌های عالی و مرغوب را در کراتین مو را بشناسید.

 

قرص کراتین مو چه می باشد

خرید مواد کراتینه مو
خرید مواد کراتینه مو

قرص کراتین مو بر خلاف مواد کراتین مو حالت مستمر ندارد و به منظور زیبا‌سازی، هیدراته  نمودن و ترمیم موی‌های خشک و آسیب دیده که بر اثر استفاده پی در پی از رنگ و محصولات شیمیایی آ‌سیب دیده اند، به کار گیری می گردد.

شامپو کراتینه چه می‌باشد

بعد از اینکه مو‌های خود را کراتینه کردید، می بایست از تولیدات مراقبتی منحصر به فرد موهای کراتینه استعمال نمایید.

تا اثر کراتینه را ماندگار‌تر شود و کمترین آسیب به موهای کراتینه شده وارد شود ، هر چه بهتر از موها مراقبت گردد دوام کراتین مو نیز بیشتر می باشد.

برای مثال به طبع بایستی از شامپو‌های فاقد سولفات یا شامپو کراتینه به کار گیری فرمایید تا صافی، درخشش و لطافت موها دوام بیشتری داشته باشد.

یا اینکه از سایر تولید ها مراقبتی مثل نرم‌کننده مو، ماسک مو درون حمام، سرم مو، کرم مو، شیر مو منحصر مو‌های کراتینه به کارگیری فرمایید.

قیمت خرید مواد کراتینه مو

قیمت خرید مواد کراتینه مو
قیمت خرید مواد کراتینه مو

از آنجایی که مواد کراتینه مو در برند‌ها، مارک‌ها و انواع متعددی وجود دارد ، بنابراین بها خرید مواد کراتین مو کاملا متفاوت می باشد و نمی‌توان رنج مشخصی برای قیمت کراتین مو  بیان نمود.

اما اکنون کراتین مو برزیلی و کراتین مو آمریکایی نسبت به سایر انواع کراتین‌های موی قیمت بیشتری دارد.

از آنجایی که تنوع در کالا مواد کراتینه مو زیاد هست، بنابراین کلیه نمایندگی‌های فروش کراتین مو ، برند‌ها و مارک‌های متعددی از مواد کراتینه مو را به بازار عرضه می‌کنند. و این شما هستید که باید تصمیم بگیرید که کدامیک از بهترین مواد کراتینه مو را برای استفاده خود انتخاب فرمائید.

همان گونه که پیشتر هم گفتیم، رنج مشخصی برای قیمت خرید بهترین مارک مواد کراتینه مو وجود ندارد.

البته مواد کراتینه مو اغلب به صورت میلی فروخته می شود که بها هر رغبت کراتینه مو از رنج 800 هزار تا 900 هزار بسته به مارک و محصول آن متغیر می‌باشد.

قیمت کراتین برزیلی 

قیمت خرید مواد کراتینه مو
قیمت خرید مواد کراتینه مو

کراتین برزیلی اکنون یکی پرطرفدارترین انواع Keratin است که نسبت به سایر مواد کراتین، گران‌تر هست. قیمت کراتین برزیلی بین رنج قیمتی 800.000 تا 900.000 متغیر می باشد.

قبل از خرید کراتین مو، به همگی فاکتور‌های مرغوبیت و سلامت مواد کراتینه اعتنا نمائید، به دلیل آنکه در صورتی‌که برای کراتینه مو‌هایتان از مواد نامرغوب و بی‌کیفیتی استعمال نمائید.

به راحتی پرپشتی مو‌های خود را از دست می‌دهید و در دراز بازه مبتلا ریزش مو و آسیب دیدگی مو خواهید شد.

در‌ صورتی‌ که تنها به فکر سلامتی موهایتان می باشید و نمی‌خواهید هزینه زیادی برای کراتین مو بپردازید.

بهتر است به مرور این درمان را بوسیله تولیدها محافظت از مو که دارای کراتین می باشند را انجام دهید.

کراتین کیور حاوی این مواد هستند؛ ولی قیمتش بسیار به صرفه‌تر می‌باشد. عمده فرق این تولیدها در ترمیم و تقویت موهای شما می‌باشد. جهت خرید عمده ای این محصول می توانید با دفتر مرکزی ما در تماس باشد.

بهترین کراتین گیاهی

بهترین کراتین گیاهی
بهترین کراتین گیاهی

بهترین کراتین مو ارگانیک و کاملا گیاهی را از کراتین کیور بخواهید ما کراتین مو گیاهی را با قیمت مناسب در سایت به فروش گذاشته ایم جهت خرید بهترین کراتین گیاهی می توانید همین حالا به محصولات کراتین کیور ما مراجعه نماید.

کراتین کیور با فروش کراتین مو به صورت مستقیم و بدون واسطه سعی نموده است که کراتین مو را با قیمت مناسب خرید نماید و با هزینه کمتری موهای خود را کراتینه و احیا و زیبا نماید.

قیمت خرید بهترین کراتین مو گیاهی حجم 1000 میل 830.000 تومان و همچنین قیمت خرید کراتین مو گیاهی 100 میل 120.000 تومان می باشد.

جهت خرید کراتین مو به صورت عمده ای می توانید با دفتر فروش مرکزی ما تماس بگیرید و از تخفیفیات ویژه ما برخوردار شوید.

خرید کراتین مو

خرید کراتین مو
خرید کراتین مو

قیمت خرید کراتین مو در سایت ما بسیار ارزان تر از سایر برندها و مارک های مشابه می باشد ، بهترین خرید کراتین مو را با ما تجربه کنید.

جهت خرید کراتین مو کاملا گیاهی و ارگانیک و کراتین برزیلی اصل به محصولات ما  مراجعه نماید و خرید خود را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید.

با اطمینان خاطر بهترین کراتین مو را که اصل و کاملا گیاهی است را از کراتین کیور خرید نماید ، قیمت خرید کراتین مو در وب سایت ما بسیار منصافه می باشد.

شایان ذکر است که کراتین کیور یک کراتین گیاهی ، بدون بو ، بدون گاز و بدون سوزش چشم و کراتین صافی و احیا می باشد.

خرید کراتین مو برزیلی

خرید کراتین مو
خرید کراتین مو

خرید کراتین مو برزیلی:  کراتین پروتئین در مو ، ناخن و پوست تن آدم می باشد. کراتینه مو در معنای قابل انعطاف کردن فولیکول های مو مصدوم به مراد داشتن مو صاف و قابل انعطاف می باشد.

به صورت روزمره میلیون‌ها سلول کراتین مو به دلیل فشارهای عصبی،  محیطی و رژیم های نامناسب در تن ما از بین می‌روند. کراتین محصولی تماما تخصصی می باشد که تحولی بسیار والا در سیستم ترمیم، احیاء و صافی مو ها تولید نموده است.

به طور کلی 2 نوع کراتینه وجود  دارد. یک نوع کراتینه تنها موهای مصدوم ناشی از دکلره، رنگ و بقیه مواد شیمیایی را احیاء می‌نماید‌.

این نوع کراتین بسته به مقدار آسیب دیدگی موها ، اغلب می بایست در چندین نوبت صورت پذیرد تا کار احیاء به نیکی اعمال گردد.

نوع دیگری از کراتین موجود می باشد که علاوه بر احیاء موهای مجروح و سوخته، خواص صاف کنندگی هم داشته. به‌ این نوع کراتین در اصطلاح کراتین برزیلی گفته می‌گردد. کراتین برزیلی برند کیور کراتین نسل نو می باشد.

کشور برزیل تولیدکننده این فرآورده می باشد و به جهت خاصیت بسیار پرطرفدار می باشد. با خرید کراتین مو برزیلی کیور موخوره از بین خواهد رفت و در نهایت موهایی درخشان و براق خواهید داشت که به طور کامل قابل انعطاف می باشند.

 

فواید خرید کراتین مو برزیلی

خرید کراتین مو
خرید کراتین مو

1- به طور کامل اورجینال و کالا محصول برزیل می باشد.

2- نیازی به قرنطینه وجود ندارد و در عرض چندساعت تمام فعالیت اجرا می شود.

3- دارنده بو خوشبو است.

4- در زمان اتوکشی بخار و غبار تولید نمی شود.

5- فرمالدئید ندارد.

6- قبل و بعد کراتین می توانید موهای خویش را رنگ فرمایید.

7- عاری از دلایل نشان های حساسیت و آلرژی.

8- احیا و صافی موی هم فرصت دارد.

9- کیفیت  مواد بالاست و نیازی به به کار گیری پیش از اندازه از مواد روی سر نیست.

10- مدت زمان دوام کراتین بسیار زیاد است، احیاء بالای 1 سال و صافی دستکم 5 الی 6ماه

11- دارنده پک بدون نقص سه شماره ای در دو سایز لیتری و 100میل میباشد.

12- بروشور و فیلم آموزشی طرز به کار بستن کراتین هم وجود دارد.

 

کراتین مو برزیلی خاصیت احیا مو و صاف کنندگی است. این فرآورده برای عده ای که موهای شان مصدوم و نازک می باشد بسیار مطلوب است.

ولی اعتنا فرمایید که اشخاص حامله و عده ای که سن شان پایین  چهارده است از مصرف آن پرهیز نمایند. با کراتین مو برزیلی موهای تان حیات مجدد خواهد یافت و کراتین آیتم نیازش مجدد به دست خواهد آمد.

اهمیت مصرف کراتین مو

خرید کراتین مو
خرید کراتین مو

زیبایی خانم ها و حتی اقایان تا حد متعددی متاثر از موهای شان می باشد. اهمیت دادن به مو اصلی می باشد و نباید به آسانی از کنار آن سپری شد.

در شرایطی‌ که موهایتان فر می باشد و گرایش دارید موهای صافی داشته باشید از کراتین مو برزیلی می‌توانید به کار گیری نمایید.

به این ترتیب موهای تان جراحت کمتری می بیند و به آسانی احیا و ترمیم می شود. با کراتین ضمن اینکه موهایتان تقویت می‌شود لختی ان به برهه زمانی شش ماه طول می کشد.

کراتین منجر معالجه موهایی می شود که مصدوم اند چون دارنده پروتئین میباشد. پروتئین به طور طبیعی نیز در موها وجود داراست که رنگ و دکلره سبب ساز از در بین رفتن آن می‌گردد.

به همین دلیل کراتینی که از دست داده اید با خرید این جنس به موهای تان بر می گردد ، کراتین کیور ویتامین هم داشته ، که در احیا موهای از در بین رفته نقش مهمی اجرا می نماید.

این کراتین کیور برای موهای سالم و در عین حال فر یا وز هم کاربرد دارد ،چون موها را تقویت می نماید و سبب انعطاف پذیر تر شدن و ارتجاعی شدن مو می شود.

خرید کراتین مو
خرید کراتین مو

نمایندگی فروش کراتینه مو در تهران

نمایندگی فروش کراتین مو در تهران
نمایندگی فروش کراتین مو در تهران

دفتر و نمایندگی فروش مواد کراتینه مو ما در تهران واقع شده است ولی از تهران به تمامی شهرستان های کشور از جمله : کرج ، قم ، شیراز ، مشهد ، اصفهان ، تبریز و … کراتین کیور ارسال می کنیم.

در صورت تمایل به فروش تکی و جزیی بهترین راه برای خرید از نمایندگی فروش ما مراجعه به محصولات ما و خرید آنلاین کراتین مو می باشد.

شایان ذکر است که هیچ گونه محدودیتی در خصوص سفارش اعمال نشده است و شما هر تعداد که بخواهید می توانید به صورت اینترنتی خرید نماید و در درب محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

همچنین در صورت تمایل به خرید از دفتر فروش و نمایندگی فروش مواد کراتین مو ، کراتین کیور می توانید با شماره تماس درج شده در سایت در ارتباط باشید و از خریدی همراه با تخفیف ویژه بهره مند شوید.

نمایندگی فروش مواد کراتین مو

نمایندگی فروش مواد کراتین مو
نمایندگی فروش مواد کراتین مو

برترین و معتبرترین نمایندگی فروش مواد کراتین مو را برای خرید خود انتخاب کنید با اندکی تحقیق متوجه خواهید شد که کراتین کیور بهترین مارک مواد کراتین مو در بازار داخلی کشور است.

کراتین کیور ، محصول کشور برزیل می باشد و جز بهترین مارک های موجود در حیطه مواد کراتین مو است.

کراتین کیور محصول منحصر به فرد و ویژه ای  است ، چرا که علاوه بر ترمیم و بازسازی موهای آسیب دیده صافی ابریشمی به موها می دهد.

پس با خرید کراتین کیور این بهترین مارک مواد کراتین مو در بازار کشور می توانید هم موهای خود را احیا و هم موهای خود را ترمیم نماید.

کراتین کیور ، کراتین مو احیا و صافی ، کراتین مو بدون سوزش چشم و بدون گاز و محصولی اصل و ارگانیک می باشد.

لازم به ذکر است که اذعان کنیم فقط و فقط کراتین کیور را از نمایندگی فروش کراتین مو در تهران و یا وب سایت ما می توانید خرید کنید.

و سایر برندهای مشابه با اسم کراتین کیور کاملا تقلبی است ، کراتین کیور به صورت اینترنتی و آنلاین از وب سایت ما خرید نماید.

در ادامه به منظور آگهی بیشتر شما عزیزان در مورد کراتین مو و ویژگی های آن اطلاعات جامع و مفیدی ارائه می شود ، پس ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید …

مرکز فروش مواد کراتین مو

نمایندگی فروش مواد کراتین مو
نمایندگی فروش مواد کراتین مو

مواد کراتین مو در بازار از فروش بسیار بالایی برخوردار می‌باشند، زیرا طرفداران  بسیاری را به خویش تخصیص داده و دارای ماندگاری متعددی است.

کراتین کیور برزیلی برای موهای بلند بسیار مطلوب می باشد، زیرا از بروز موخوره دوری می نماید.

کراتین های موجود در بازار دارنده مارک های متعددی می باشند و اکثری از آنان به طور  شیمیایی ساخت می‌شوند.

بنابراین در هنگام خرید کراتین مو بسیار دقت کنید که کراتین مو ارگانیک و گیاهی را خرید نماید.

در ایران مصرف این ماده خیلی زیاد است و بازار های متعدد پخش این کالا را عهده دارا هستند.

کراتین کیور ، عالی ترین و بهترین کراتین مو موجود در بازارهای داخلی می باشد که محصول کشور برزیل و کراتین مو اورجینال و کاملا ارگانیک می باشد.

شایسته ترین مواد کراتینه جهان برای درخشان نمودن و صاف نمودن مو به کار گرفته می شود.

کراتین مو اورجینال در بازار ایران

نمایندگی فروش مواد کراتین مو
نمایندگی فروش مواد کراتین مو

در بازار های سراسر کشور نمایندگی هایی فروش انواع کراتین مو موجود می باشد.

 که گونه های مختلفی از این فرآورده را به شکل های مختلفی عرضه می نماید و آرایشگران بیشترین مصرف کنندگان این کالا می باشند.

کراتین ظاهری قابل انعطاف و درخشان در موها ایجاد می کند ، زیرا یک فرایند کاملا ارگانیک است.

 کراتین مو در برگیرنده کل موارد مورد نیاز می باشد و در سایت ما موجود می باشد.

قیمت مواد کراتینه مو بستگی به کیفیت و مواد تشکیل دهنده آن دارد ، ولی عاملین دیگری مثل تورم هم در قیمت این جنس نقش بسیار مهمی را جاری می نماید.

یکی از مسائل اساسی دسترسی و خرید از نمایندگی های معتبر می باشد.

در هنگام خرید کراتین کیور دقت کنید که این کراتین مو فقط و فقط از طریق شرکت ما و فروشگاه ما قابل دسترسی می باشد و محصولات مشابه موجود در بازارهای داخلی با برند ما جعلی و تقلبی می باشد.

 

خرید از نمایندگی کراتین کیور در ایران

نمایندگی فروش مواد کراتین مو
نمایندگی فروش مواد کراتین مو

در بازار مواد کراتینه برزیلی به طبع اسم کراتین کیور را شنیده اید و حالا پرسش اینجاست دلیل استقبال و محبوبیت این برند برزیلی چه می‌باشد و از کجا میتوان اصل این مواد کراتینه مو را خرید نمود.

کل مارکهای مواد کراتین کیور اصلی اورجینال دارنده بطری ۱۰۰۰میل مشکی میباشد که نوشته های آن طلایی رنگ و مواد داخل آن غلیط می باشد.

با توجه به نوسان بسیار زیاد بازار ارز در کشور قیمت ها در حال تغییر می باشد ولی در حال حاضر قیمت کراتین کیور 1000 میل برابر است با 830.000 تومان و کراتین کیور 100 میل برابر است با 120.000 تومان.

جهت استعلام قیمت روز کراتین کیور اصل می توانید به فروشگاه کراتین کیور مراجعه و خرید مورد نظر خود را انجام دهید.

در هنگام خرید کراتین کیور و یا سایر برندهای دیگر توجه کنید شما از مراکز معتبر و نمایندگی های فروش معتبر خرید کنید ، چرا که محصولات تقلبی آسیب جبران ناپذیری به موهای شما وارد می کند.

آیا به کار گیری از ماسک مو و یا این که شامپو کراتینه  الزامی است؟

نمایندگی فروش مواد کراتین مو
نمایندگی فروش مواد کراتین مو

خب نکته قابل توجه بعد از کراتینه نمودن ماندگاری آن بر روی مو می‌باشد .

یعنی شما عزیزان زمانی موهایتان را کراتینه می‌کنید و از شرایط خشنی و زبری به حالتی براق و قابل انعطاف تبدیل می‌کنید نیاز دارید تا مقطع ۶ الی ۸ ماه دسته کم مواد کراتینه بر روی موهای شما ماندگاری داشته باشد.

پس به طبع می بایست موهای خویش را با شامپو کراتینه بشویید و از ماسک مو کراتینه به کارگیری نمائید.

ویژگیهای مواد کراتین کیور اصل چه چیزی است؟

نمایندگی فروش مواد کراتین مو
نمایندگی فروش مواد کراتین مو

مواد کراتین کیور اصل دارنده قابلیت و امکان بیش تر از 50٪ صافی و بیش تر از 50٪  احیا می باشد.

 که‌ این عدد با اعتنا به برند های کراتینه در بازار قابل تحسین میباشد هر چند مواد کراتینه با برند های دیگر هم وجود دارد ولی کیفیت کراتین کیور را ندارد.

شایان ذکر می باشد که ماندگاری خوب مواد کراتینه مو از نکات بسیار قابل توجه در گزینش و انتخاب برند کراتین می‌باشد.

بهترین کراتین گیاهی
بهترین کراتین گیاهی
بهترین کراتین گیاهی
بهترین کراتین گیاهی
نمایندگی فروش کراتین مو
نمایندگی فروش کراتین مو
نمایندگی فروش کراتین مو
نمایندگی فروش کراتین مو
نمایندگی فروش کراتین مو
نمایندگی فروش کراتین مو
نمایندگی فروش مواد کراتین مو در تهران
نمایندگی فروش مواد کراتین مو در تهران
نمایندگی فروش مواد کراتین مو در تهران
نمایندگی فروش مواد کراتین مو در تهران
نمایندگی فروش مواد کراتین مو
نمایندگی فروش مواد کراتین مو
نمایندگی فروش مواد کراتین مو
نمایندگی فروش مواد کراتین مو
نمایندگی فروش مواد کراتین مو
نمایندگی فروش مواد کراتین مو
نمایندگی فروش مواد کراتین مو در تهران
نمایندگی فروش مواد کراتین مو در تهران
نمایندگی فروش مواد کراتین مو در تهران
نمایندگی فروش مواد کراتین مو در تهران
نمایندگی فروش مواد کراتین مو
نمایندگی فروش مواد کراتین مو
نمایندگی فروش مواد کراتین مو
نمایندگی فروش مواد کراتین مو